Společnost 3M se sídlem v St. Paul ve státě Minnesota v USA je jednou z vůdčích světových výrobních korporací; její obrat představuje 16 miliard amerických dolarů, zaměstnává 70 000 zaměstnanců v 64 zemích a vyrábí a prodává na 50 000 výrobků ve 200 zemích světa.
Její výrobky najdete v kancelářích, ve výrobních závodech, na staveništích, v nemocnicích, v automobilových opravnách i v domácnostech po celém světě. Díky snaze vyvíjet stále něco nového a vytvářet inovativní řešení má dnes takřka nejrozsáhlejší a nejrůznorodější škálu výrobků. Ta je založena na stovce technologií uplatňujících se na celém světě.
Je nadnárodní organizací, která ve svých zastoupeních po celém světě zaměstnává místní profesionály, kteří důvěrně znají regionální kulturu, podnikatelské prostředí, požadavky a potřeby svých zákazníků. Všechna zastoupení jsou přitom členy rodiny 3M s úplnou podporou a zázemím nadnárodní korporace. Každému zákazníkovi, s nímž 3M obchoduje, proto nabízí svůj obrovský rozsah prostředků, inovačního ducha a přístup k novým řešením.